Rób zakupy z nami:Shop with us

Conducerea companiei


ZARZĄD:

Michał Grom – Prezes Zarządu SMYK Holding S.A.

Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny. Wcześniej członek zarządu spółki, Chief Digital Officer odpowiedzialny za handel internetowy. Był także odpowiedzialny w Grupie EMF za e-commerce i zarządzanie kanałami sprzedaży. Był również prezesem zarządu spółek zależnych Grupy EMF z segmentu digital, takich jak: e-Muzyka S.A. czy Gandalf.com.pl Sp. z o.o., Gry-Online S.A., E-commerce Services. Wcześniej m.in. Dyrektor ds. Informatycznych w Ruch S.A. i prezes Ruch Internet S.A.

Studiował na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki o specjalności informatyka oraz na Wydziale Psychologii. Ukończył również specjalistyczne studia i kursy, w tym program menedżerski (AMP) w IESE Business School czy Global CEO Program prowadzony przez trzy światowej sławy szkoły biznesowe: IESE Business School, Wharton School i China Europe International Business School (CEIBS).

 

Xavier Thiry – Członek Zarządu, Dyrektor ds. Finansowych SMYK Holding S.A.

Członek Zarządu i Dyrektor Finansowy Spółki. W Grupie SMYK od kwietnia 2017 roku. Międzynarodowe 18-letnie doświadczenie w zakresie finansów i sprzedaży detalicznej zdobywał m.in. pełniąc rolę Dyrektora ds. Finansowych w największej sieci supermarketów w Indonezji PT Hero Supermarket Tbk w Dżakarcie, w Metro Vietnam, w sieci Galeria Inno w Belgii oraz rolę Dyrektora ds. Zarządzania Klientami w sieci sklepów Makro Netherlands.

Uzyskał tytuł magistra prawa na Université Catholique de Louvain w Belgii, posiada MBA Université the Liége w Belgii. Ukończył także studia podyplomowe z zarządzania ryzykiem finansowym na Université Saint-Louis w Belgii i uzyskał tytuł magistra  prawa podatkowego ICHEC Brussels Management School w Belgii.

 

 

© 2016 SMYK S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasze sklepy dostępne sa w 3 krajach
Wybierz swój region:

Our shops are available in 3 countries
Select your region

  • PL
  • UA
  • RO